דמי תיווך למתווך - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • הלן

  נשלח ע"יהלן 12:06, 8 ביולי 2015

  שם תוכן הודעה:שלום, מתווך שפרסם את הנכס בנתונים לא נכונים, (140\200 במקום 110\180. ובמחיר 1.650,00 במקום 1690,00) וכששאלתי אותו הוא אמר שזה למשוך קונים, וללא רשות בעל הנכס, ולאחר שדיברנו עם בעלת הדירה התקשר אליה המתווך ואמר לה לא למכור לנו אלא לזוג אחר שמוכן לשלם יותר, ובקיצור לא עשה כלום כדי לקדם את העסקה, והוא לא חתום על בלעדיות, במידה ואקנה את הבית לאחר מו"מ עצמאי מול בעלת הנכס אצטרך לשלם לו דמי תיווך? אגב מאז הפגישה הראשונה ועד עכשיו הוא לא יצר קשר. תודה רבה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  12:28, 8 ביולי 2015

  מתווך זכאי לשכרו אם מתקיימים שני תנאים: א. הוא היה הגורם העיקרי ו-ב. אם ישנה התחייבות לשלם לו (הסכם חתום). יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 12:32, 8 ביולי 2015

  תודה על המענה המהיר. הוא לא היה הגורם העיקרי ובנוסף ניסה לטרפד את העיסקה מול בעלת הדירה. האם משרדך מטפל בתביעות כאלה? או מה עליי לעשות במידה והוא יתבע אותי.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  11:48, 12 ביולי 2015

  אכן משרדי מטפל בכאלו. אם יתבע - יהיה עלייך להגיש כתב הגנה במועד. עד אז: אספי אסמכתאות לכל טענותייך. העלי על דף את כל השתלשלות העניינים כפי שאת זוכרת כרגע, על מנת לעגן את הזכרון. לא יותר מזה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.