מוטרד לבן בעתיד - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 16:34, 21 ביולי 2015

  שלום לעו״ן לפני שבוע כנראה כתבתי שאלה לא מובנת ,אנסה שוב אחותי ואני בעלי חצי חצי לדירת ירושה, היא גרה עם בת שלה בדירה הזאת , אני גר בדירה משלי בעיר אחרת. שאלה שלי ,אם אני לא נוקט היום שום דבר בנוגע למכירת הדירה ומוריש לבן שלי את החלק שלי , האם אחרי מותי לבן שלי לא תוצר בעיה בלקבל את ירושה,דהינו את החצי הדירה? מקווה ששאלה מובנת ותודה להסבר בברכה ,שי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  20:51, 22 ביולי 2015

  יש להפריד בין הזכות החוקית לבין אפשרות מימוש הנכס. בנך יירש אותך ויבוא בנעלייך כבעלים של מחצית דירה. אחותך תהיה חייבת לו מחצית שווי הימוש בדירה והוא יוכל בכל עת לבקש את מכירת הדירה וקבלת מחצית התמורה. אם אחותך לא תשתף פעולה - הוא יוכל לגשת להליך משפטי. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  15:23, 23 ביולי 2015

  אנסה פעם נוספת: בנך יהיה בעל זכויות קניינות בדירה המשותפת. האם יהיה קושי במכירה? תלוי באחותך. כל בעיה תהיה פתירה ולכל שאלה תהיה תשובה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.