דמי תיווך - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 07:40, 13 באוגוסט 2015

  שלום,אני ושותפתי הגענו לשכור דירה דרך מתווך. במעמד חתימת החוזה המתווך לא הראה לנו רישיון וכן לא החתים אותנו על הסכם תיווך. על המקדמה ששילמנו רשם בדף נפרד ללא חותמת משרד התיווך כי מדובר בדמי רצינות וזאת לאור העובדהשא ין בידיו שף לוגו ל המשרד ואין לו חותמת. לאחר יום ביקשנו לבטל את החוזה והמתווך אמר שהוא עשה את עבודתו ולכן אנחנו לא יכולות לקבל את דמי התיווך. האם פעולה זו חוקית ? מה הזכויות שלנו במקרה כזה ? תודה !

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  08:59, 13 באוגוסט 2015

  התמונה שאת מיציירת אינה ברורה. בכל אופן - מתווך זכאי לשכר טרחתו רק אם נחתם הסכם למתן השירות. מאידך - להגיע דרך המתווך לדירה, לשכור אותה ואח"כ לרצות לא לשם את שכרו אינו מעשה ראוי. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.