בנייה ממכרז של מקרקעי ישראל - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מישל

  נשלח ע"ימישל 16:54, 19 באוגוסט 2015

  בחוזה החכירה מופיע כי יש להשלים את הבניה תוך 36 חודשים. מה הכוונה ב להשלים ? יסודות / שלד או שמא ממש לגור בדירה לאחר כל השלמת הבניה עד הסוף. זה אומר שאני צריך לקבל מימון מהבנק כבר שנה לפני כדי להשלים את הבניה לגמרי. החוק הזה אכן נאכף ונבדק מתי השלמתי את הבניה ובאיזה סטטוס אני נמצא בתהליך ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  12:48, 20 באוגוסט 2015

  ' השלמת בניה ' היא עניין של פרשנות וצורך. ניתן לראות בבניה דבר מושלם כאשר מצויים בשלבי הסיומת של הבניה, עם השלמת הבניה בפועל, לאחר קבלת אישור אכלוס מהרשות המקומית וגם בשלבי ביניים של אלו. לגורמים שונים יש מדדים שונים לקבוע אם הושלמה הבניה או טרם. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.