רישום הערת אזהרה בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 12:59, 24 באוגוסט 2015

  קניתי דירה ללא משכנתא נרשמה הערת אזהרה על שמי בטאבו כיצד זה יגן עלי מפני מכירה שלה למישהו אחר ע"י המוכר.קבלן. כיצד זה יגן מפני נושים של המוכר.קבלן ? אין בידי את חוזה המכר של הדירה (רק טיוטא לא חתומה ללא תשריטים נלווים) כיצד ניתן להשיג זאת. אימי רוצה לרשום בטאבו את הדירה על אחד מאחיי כיצד עושים זאת.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:38, 27 באוגוסט 2015

  כאשר בעלי הדירה מוכר את דירתו פעמיים - תהיה עדיפות (משפטית) למי שעיגן את זכותו כקונה ורשם הערת אזהרה לטובתו. את עותק ההסכם שנחתם קבל מעוה"ד שייצג אותך או מהצד השני. על מנת להעביר את הדירה משמך אל שם אחד מאחיך עלייך לבצע עסקה במקרקעין (בין התמורה ובין ללא תמורה) יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.