ערר לוועדת ערר לתכנון ובנייה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • תמרה

  נשלח ע"יתמרה 19:13, 31 באוגוסט 2015

  קיבלתי היתר לבנייה שלא מומש משך שנים ופניתי לחידושו ונתקלתי בסירוב ובטענה שמה שאושר לא יאושר בשנית למרות שזכויות הבנייה מאז הם אותם זכויות בנייה מהיום. ופניתי לעו"ד מומחה בתחום שבדק ואמר שחבל לו על הכספים שלי כי הסיכויים הם כמעט אפסיים. מאחר ואין טעם לסכן אלפי שקלים בגין מקרה שסיכויו קלושים ומאחר והמצפון מציק לי שמה בכל זאת יש סיכוי בא לי רעיון להגשת הערער לוועדת ערר לבד ולנסות בלי שאני מסכנת דבר כך לפחות אני מבינה. לאור האמור, אודה לך מאוד באם תוכל לסייע לי בשאלות הבאות: האם אפשר להגיש ערר ללא עו"ד ? האם יש אתר בו ניתן למצוא מידע לגבי מה צריך לצרף לפנייה? האם זה כרוך בתשלום אגרה והאם אפשר לדעת מה סכום אגרה בגין הגשת ערר? מאוד מאוד אודה לך על עזרה בעניין תמרה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  13:20, 3 בספטמבר 2015

  על תשובות בע"פ אינך יכולה להגיב בהליך משפטי. את יכולה להגיש בקשה חדשה להיתר או לבקש לחדש את תוקפו של ההיתר שניתן כבר. רק לאחר תגובה/תשובה תוכלי לבחור דרך פעולה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.