רעש מהילדים של השכנים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • סמי

  נשלח ע"יסמי 09:43, 16 בספטמבר 2015

  רציתי לשאול אם משפטית יש מה לעשות אם ילדים של השכנים עושים מעשים כביכול סבירים של ילדים כגון לעיתים ריצה בבית או משחק בכדור גומי. מדובר בפעילות שהם עושים בשעות היום (לא בלילות), ומדובר כביכול בפעילות טבעית של ילדים, אבל בכל אופן זה מפריע והשכנים לא ממש מוכנים להכריח את ילדיהם להפסיק.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  15:54, 16 בספטמבר 2015

  החלטה שתתקבל באסיפת בעלי הדירות באופן מסודר ובהתאם לכל הפרוצדורות בעניין, יכולה לסייע בהתקנת סדר חדש שיסייע לכם לרכוש יותר שלווה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 09:16, 17 בספטמבר 2015

  את כל זה כבר מיצינו ללא הצלחה.
  השאה שלי היא משפטית נטו, האם יש מה לעשות לגבי רעש, כביכול סביר, מילדים של השכנים בדירה שמעלי שנעשה בשעות היום? כמו שאתה יודע לכל הורה יש את האופי שלו, ויש כאלו שלא מסוגלים או לא רוצים להגיד לילדיהם לא לרוץ או לא לשחק בכדור בדירה.

  מצד אחד אני נראה טרחן או אני מתלונן על ילד קטן שלפעמים רץ בדירה שלו מתוך התלהבות של ילדים, מצד שני שזה נעשה כמעט כל אחר הצהריים זה נעשה מפריע.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:51, 17 בספטמבר 2015

  אפילו היית יכול להוכיח שמדובר במטרד, כיצד תאכוף צו/החלטה להפסקת המטרד? לצערי אין לי פתרון קסם עבורך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.