ועד בית המסרב להראות קבלות/חשבוניות מס - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יצחק

  נשלח ע"ייצחק 10:00, 24 בספטמבר 2015

  שלום רב שאלתי היא.. ועד הבית בו אני מתגורר מסרב להראות לי קבלות על כל מיני תיקונים שבוצעו בבניין,אינו מבצע אסיפת שכנים..כשפניתי לגזבר בבקשה שיראה לי את תיק החשבוניות/קבלות..ענה לי הגזבר..אני לא אפתח לך את הדלת!!! בקיצור ..מה הם מסתירים?..האם עבודות בבניין מבוצעות "בשחור"?..מדוע הועד מתעקש לא להראות חשבוניות/קבלות?...מבקש את עזרתכם בנושא..

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  12:06, 24 בספטמבר 2015

  איני יודע מה מוסתר ואם בכלל מוסתר שם. אם הגביה היא סבירה והשירותים נשמרים - שקול כמה אנרגיה אתה רוצה להשקיע בסוגיה. אם השירותים אינם סבירים או הסכומים אינם סבירים או שני הדברים גם יחד - עלייך לפעול כדלהלן: א. לפנות בכתב באופן שיהיה אישור מסירה. ב. לפנות שוב בכתב באותו אופן. ג. לשטוח את טענותיך נגד הועד אצל המפקח על רישום המקרקעין שבמחוזו מצויה הדירה. דגש חשוב: אין להפסיק לשלם מיסי ועד באופן חד צדדי. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 12:25, 24 בספטמבר 2015

  תודה על תגובתך..

  מציין את העובדה שהגזבר מסרב להראות לי קבלות/חשבוניות מס..בעצם לעולם לא הראו כל קבלות או חשבוניות כנדרש..

  על זה לא ענית לי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.