מערכת חימום בבנין משותף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גיא

    נשלח ע"יגיא 15:58, 8 באוקטובר 2015

    הינני גר במתחם שבו קיימת מערכת לחימום מים.כל דייר משלם כל חודש סכום עבור חימום המים בהתאם לצריכה שלו.לאחרונה נאמר שהדוד התקלקל ויש צורך להחליפו בעלות כוללת של 120 אלף שקלים.שאלתי האם מבחינת החוק במידה ואני מעונין להתנתק מהמערת חימום של המים החמים ולדאוג לחימום המים בדירתי באופן עצמי האם אני רשאי לעשות זאת ולמעשה לא להשתתף בעלות התיקון? (יש לציין כי עד כה השתמשתי במערכת החימום ) תודה רבה על עזרתך המקצועית

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

    עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

    17:44, 8 באוקטובר 2015

    סעיף 59.ב של חוק המקרקעין קובע שהנך רשאי להתנתק ואולם הינתקות כאמור לא תפטור אותך מהחובה לשאת בהוצאות הדרושות להחזקתה התקינה של המערכת. יגאל מירון, עו"ד

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.