חומה בין שכנים בדו משפחתי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אביחי

  נשלח ע"יאביחי 00:30, 9 באוקטובר 2015

  יש לי בית דו משפחתי .. הדו גודלו כ700 מטר כאשר לי ולשכני צריך להיות 350 לכל אחד... הבית של השכן נכנס לי לתוך השטח שלי ולקח לי כ60 מטר .. זה היה לפני שקניתי את הבית והיה על כך משפטים והלה פיצה אותו על כך... עכשיו לי אין שום תלונה על כך כי כך ראיתי וקניתי את חלקי הבית של השכן בנוי קצת בשיפוע מה שהופך אותו לחורג לתוך שלי.... עכשיו השכן רוצה לעשות חומה והוא טוען שהוא צריך ליישר קוו עם הבית שלו שכאמור חרג .. השאלה אם הוא צודק.. בכל מקרה איך בודקים את הנושא הזה לדעת מהו השטח שבאמת שלי .. אשמח לעזרה מקצועית כי זה מאוד חשוב לי.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  17:50, 14 באוקטובר 2015

  הפרטים חסרים ואולם, עקרונית, מעשי העבר כובלים אתכם רק בהקשר הישיר שלהם ואתה אינך מחוייב לתת גם את הלחי השניה. יגאל מירון, עו'ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.