חניה נוספת אחרי חתימת חוזה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • חנה

  נשלח ע"יחנה 11:14, 5 בנובמבר 2015

  קניתי דירה מקבלן . ואחרי שנה הודיעו לי שיש שינוי שרוצים להוסיף ליד החניה שלי עוד חניה. ומבקשים ממני לחתום על השינוי .ואני לא מעוניינת האם אחרי חתימת חוזה אצל עורך דין הקבלן . רשאי לעשות שינוי בלי חתימתי. ( כל המפרט חתום לא היה רשום גודל החניה)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  07:29, 8 בנובמבר 2015

  סביר להניח שבתוך הוראות החוזה עם הקבלן גם הסכמת לשינויים כאלו ואולם הקבלן מעדיף שלא לעשות שימוש ביפוי כוח אלא לקבל את הסכמתך הפוזיטיבית. בכל מקרה הסכם הרכישה שולט על העניין - אם הוא מאפשר לקבלן לעשות שינוי כזה (סביר להניח) הוא יעשה אותו גם ללא הסכמתך ואם הוא אינו מאפשר לו לעשות את השינוי - אינך חייבת להסכים. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.