• יעל

  נשלח ע"ייעל 16:11, 5 בנובמבר 2015

  קבלתי דירה במתנה מאבי שעברה בטאבו על שמי . כעט ברצוני למכור את הדירה. עו"ד של הקונה ביקש תצהיר מבעלי שלא יוכל לתבוע משהוא כזה . במידה ובעלי לא מוכן לתת תצהיר מה הדין הרי הדירה שלי האם אוכל למכור ללא התצהיר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  07:37, 8 בנובמבר 2015

  עוה"ד של הקונים צודק בבקשתו. הוא רוצה למנוע מצב שבו בעלך יתנגד לביצוע העסקה לאחר שיצאה לדרך. אין חובה שההסכמה תהא בתצהיר. ניתן להוסיף פסקה להסכם בה בעלך יאשר שאין לו התנגדות למכירת הדירה בתנאי ההסכם. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 15:52, 8 בנובמבר 2015

  מה עושים ובמידה בעלי לא מוכן לחתום מפני שהוא טוען שאין לו קשר לנכס
  אז אין באפשרותי למכור ??

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  17:43, 8 בנובמבר 2015

  תהיי תלויה במידה מסויימת בנכונות הקונה. איני מכיר את מערכת היחסים בינך לבין בעלך ואת הסיבות להמנעותו. במצב קיצון את יכולה לתבוע אותו ולקבל סעד הצהרתי (פסק דין הקובע שאין לו זכויות בדירה).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.