open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 14 בנובמבר 2015

            האם אזרח יכול לבצע תצ"ר לפי סעיף 19

            בתכנית רישום תכנית איחוד וחלוקה לפי סעיף 19 שערכה המועצה, נפלה בטבלת ההקצאות טעות חמורה, בעקבות כך נרשמו בטעות על חלק מחלקתי בעלים אחרים.
            מסיבות לא ענייניות המועצה מסרבת מסיבות לבצע תיקון נקודתי באמצעות תצ"ר. הבנתי שלא נותרה לי ברירה אלא לעשות את זה בעצמי ועל חשבוני. כלומר תצ"ר תיקון נקודתי לפי סעיף 19. שאם לא כן אאבד את רכושי.
            השאלה היא האם אמנם יש לי סמכות לבצע תצ"ר לפי סעיף 19 והאם הוא זהה בתקפותו לזה שהיה אמור להתבצע ע"י המועצה?
            תודה מראש

            14 בנובמבר 2015
          • 15 בנובמבר 2015

            התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין רישום תצ"ר לפי סעיף 19

            להבנתי, אתה נדרש להעסיק את המודד ואת עוה"ד באופן פרטי. הרישום לא ייעשה ללא קבלת אישור המועצה בכל מקרה. יגאל מירון, עו"ד

            15 בנובמבר 2015
            • 15 בנובמבר 2015

              התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין רישום תצ"ר לפי סעיף 19

              תודה רבה לך עוה"ד מירון על התשובה המהירה.

              15 בנובמבר 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form