הטאבו מראה שאין פרפרלציה - כדאי להמשיך ולשלם לעו"ד או לפרוש? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • גולן

נשלח ע"יגולן 13:01, 23 בנובמבר 2015

אנחנו זוג צעיר, חשבנו לקנות דירה ישנה בבית משותף באזור שכונת שפירא בת"א. ראינו דירה שנראית לנו דבר ראשון הוצאתי נסח טאבו - קיבלתי 200 עמודים! הצלחתי לאתר את השורה שעל שם בעל הבית ורואים שהוא הבעלים בלי הערות מיוחדות. הבעיה שמהעמוד הראשון של כל חבילת הדפים רואים שאין פרפרלציה (גם השטח במ"ר שרשום בטאבו יוצא 1000 מ"ר רבוע כשהדירה בסף הכל 50 מ"ר) השאלה שלי אם כדאי לשלם לעו"ד מקרקעין על בדיקה או להניח לזה בגלל שאין פרפרלציה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

19:00, 24 בנובמבר 2015

העובדה שהמקרקעין אינם מטופלים אינם שוללים את הזכות ואת האפשרות לקנות. לתסבוכת תהיה השלכה על מחיר (יותר נמוך) גם בעתיד וכל עוד לא הוסדר. עו"ד המבין בענייני מקרקעין יידע מה עליו לבדוק ולוודא. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
  • 07:25, 25 בנובמבר 2015

בכמה שווי הדירה יורד עקב כך שאין פרצלציה? אם שווי הדירה עם פרצלציה 800,000 ש"ח כמה היא שווה בלי?

ברור לי שזו סתם הערכה גסה אבל לפחות יהיה לי סדר גודל מסויים...

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

16:24, 25 בנובמבר 2015

שאל שמאי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.