הוראת קבע של תשלום שכר דירה במקום צ'קים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 08:49, 14 בדצמבר 2015

בוקר טוב, אני עומד לשכור דירה ובעל הדירה רוצה שאתן הוראת קבע במקום צ'קים על שכר הדירה. בחוזה כתוב שאם אני רוצה לעזוב לפני שמסתיים החוזה עליי להודיע לו חודשיים מראש והפוך וזה מקובל על שנינו. אבל אם ארצה לעזוב לפני שמסתיים החוזה ואבקש לבטל את הוראת הקבע בבנק, האם הוא יכול לתבוע אותי על עצירת הוראת הקבע כמו שחברות תקשורת מאיימות לעשות כשמבטלים הוראת קבע אליהן?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

09:10, 14 בדצמבר 2015

תנאי ההסכם 'שולטים' בעניין - אם בהסכם ניתנת האפשרות לקצר את השכירות - תוכל לבטל את הוראת הקבע. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.