קביעה מפורשת לגבי ירידת ערך דירה לאחר תיקונה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רות

  נשלח ע"ירות 16:25, 24 בדצמבר 2015

  בפסיקה ישנה הכרה לכך שדירה מתוקנת (קרי דירה שניזוקה מרטיבות על הסמפטומים השונים) גם אם תתוקן יחול לגביה ירידת מחיר הנובעת מזו שזו דירה "מתוקנת" (על כל ההשלכות הפסיכולוגיות והאחרות שיהיו לרוכשים פוטנצאליים שישקלו לרוכשה וכולי....) על מנת להוכיח לבית משפט את ירידת הערך לאחר התיקונים, האם מספיק שתהיה חוו"ד שתקבע: בדבר הליקויים כי תישאר ירידת ערך גם לאחריהם , תוך מתן דוג' בפסיקה לכך, ובנוסף תנקוב מה היה שווי ערך הדירה אלמלא היתה ניזוקה ואלמלא בוצעה בה התיקונים. או שעל מנת להוכיח את ירידת ערך שתישאר לאחר התיקונים חייבים להמציא חווד שתקבע במפורש ותנקוב במפורש בסכום ירידת הערך לאחר התיקונים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:26, 27 בדצמבר 2015

  העיקר שיהיה ברור מהו מרכיב ירידת הערך. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 13:36, 27 בדצמבר 2015

  למה אתה מתכוון מרכיב ירידת הערך?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.