רישום בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 18:22, 27 בדצמבר 2015

  ערב טוב. רכשתי דירה לפני כ-3 שנים מכמה אחים חלקם גרים בחול (ירושה) מסתבר שהעו"ד שטיפל לי בתיק לא עשה את עבודתו כך שהדירה עדיין לא רשומה על שמי בטאבו,רק עם הערת אזהרה מלפני שלוש שנים (אף שאמר שהכל טופל וכספו שולם לו). כרגע העו"ד לא בקו הבריאות והדרכונים של האחים כבר פגו תוקפם. מה עלי לעשות במידה ואין לי גם דרך להשיג את כל המסמכים שעד כה טופלו על ידי העו"ד. תודה מראש על התשובה..

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  15:22, 28 בדצמבר 2015

  המוכרים נתנו יפויי כוח בלתי חוזרים. עשה בהם שימוש. אם הם ניתנו לשמו של עוה"ד, עליו ליפות כוחו של צד שלישי או את כוחך לביצוע הפעולות (יפוי כוח נוטריוני). יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.