מי אחראי לסימון מעטפה בכניסה לחנייה פנימית? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 18:51, 16 בפברואר 2016

  שלום רב, אני ושכן נוסף גרים בבתים פנימיים אליהם מוביל כביש גישה מרוצף מהרחוב. ברחוב בו אנו גרים קיימת חנייה מקבילה למדרכה הגובלת בכניסה לכביש הגישה, לא פעם אנו מוצאים את עצמנו תקועים ללא אפשרות להיכנס עם רכבים עקב רכב החונה בדיוק באמצע כביש הכניסה ובכך חוסם את המעבר. לא נותר אלה להתקשר למשטרה והאחרון מקבל דו"ח חסימת המעבר. האבסורד (לדעתי) הינו שפניתי בעניין לעיריה בבקשה לסימון מעטפה בכניסה לכביש הגישה ואלו השיבו בזו הלשון: "עיריית XXXX אינה צובעת כניסות לחניה. ברור מאליו שחסימת כניסה לחניה הינה עבירת תנועה. בעת החסימה ניתן להתקשר למוקד העירוני והם ישלחו את השיטור העירוני. רק ברחובות שבהם מתבצע צביעה לכל האורך (לטובת פרויקט "חנייה חינם") מתבצעת צביעה של כניסות גם. האם נציגת העיריה צודקת? אודה להמלצתכם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  16:50, 18 בפברואר 2016

  פנה לרשות התמרור ולרשות החניה ובקש במקום "סימון מעטפה" סימון איסור חניה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.