חובה על מיסי ועד בית - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 06:10, 19 בפברואר 2016

  דייר חייב מיסי ועד בית סך 3000שח.לאחרונה נפתח חשבון ועד לצורך גביית החוב.נציגת הועד מסרבת להצטרף לתרבות הדיור כמו כן העדיפה לפנות לצורך גביית החוב לעו'ד מטעם שיל ולא למפקח כניראה מהסיבה שאינה מעוניינת לחשוף התנהלותה השוטפת.והוא ששלח מכתב דרישה לדייר.הדייר אינו מגיב למכתב.באיזה אופן ההליך הזה יכול להמשך מבחינת הדייר אם בכלל בהנחה שהנציגה אינה מעוניינת להגיע לבית משפט? יש לציין שהדייר הביע נכונות בשנת 2014 לשלם מיסי ועד ושלח לה בדאר רשום מספר שיקים אך עד היום לא הגיבה ולא פדתה את השיקים כי לא היה חשבון.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:55, 23 בפברואר 2016

  הואיל והדייר מסר שיקים, אי אפשר להתייחס אליו כאל מי שאינו משלם. נראה שהתנהלות הועד בעייתית יותר מהתנהלות הדייר. החליפו ועד... יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.