חובת תיקון נזילות מהדירה שמעל דירתי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אריאל

  נשלח ע"יאריאל 15:18, 14 במרץ 2016

  לאחר כל אירוע גשם אנו חווים נזילת מים (כתם גדול מתפשט ואפילו טפטוף של מים) מהתקרה באמצע חדר המגורים שלנו, הנמצא מתחת למרפסת פתוחה של הפנטהאוז שמעלינו. ממוחה לאיטום ולריצוף בחן והגיש חוות דעת חד משמעית כי הנזילה נגרמת עקב חדירת מי הגשמים דרך ריצוף המרפסת של הפנטהאוז.המלצות המומחה הן לבצע תיקון במקומות החדירה של המים, בפינה בין ריצוף המרפסת וקיר החדר לידה. מה אומר החוק לגבי החובה של בעל הפנטהאוז לתקן את אותה חדירת מים? תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  21:27, 20 במרץ 2016

  החוק רואה בבעל הרכוש אחראי לנזק הנגרם ממנו. אם המרפסת איננה רכוש משותף אלא היא רכוש פרטי, האחריות היא של בעל המרפסת. חד משמעי. יגאל מירון, עו'ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.