מימוש זכאות לנחלה במושב - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 12:36, 14 במאי 2016

  בשנה שעברה (2015 ) , בהגיעי לגיל 18 אבא שלי הגיש בקשה לקבל אותי לאגודה השיתופית במושב ולממש את הזכאות שלי לנחלה ( אני הבכורה, אבא שלי ועוד שני אחים שלו שותפים במשק של סבא באותו המושב ולכל אחד בית על שמו) כעבור זמן קיבלו אותי וחתמתי אצל עו"ד על הטפסים שהגיש לי. התשלום על הנחלה בוצע. אפילו הפקדתי בחשבון שיק שהועבר לי דרך אבא שלי - כספי חלוקה של עסקי האגודה השיתופית של המושב.. והבנתי שיש עוד כמה שיקים כאלו אותם עדיין לא קיבלתי אני ואבא שלי לא ביחסים טובים והשאלה שלי היא האם הוא יכול לעשות העברת בעלות על הנחלה מבלי החתימה שלי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  14:09, 18 במאי 2016

  כאשר צד לעסקה (שהוא בגיר) לא חותם על מסמכי עסקה - ניתן לבצע את הרישום באחת משתי דרכים חלופיות: א. באמצעות יפוי כוח ב. באמצעות צו של בית משפט. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.