אובדן חניה בדירה שכורה עקב עבודות תשתית - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • הילה

  נשלח ע"יהילה 15:15, 2 ביוני 2016

  שלום רב, אנו שוכרים דירה עם חנייה צמודה בבניין והזכאות להשתמש בחנייה כשוכרים מעוגנת בחוזה השכירות. לפני כחודש החלו לבצע עבודות תשתית ברחוב שלנו והוא נסגר לנסיעת רכבים למשך חצי שנה. משמעות הדבר היא שאין לנו גישה לחנייה הפרטית בבניין. ביקשנו מבעל הדירה להוריד את ערך החנייה משכר הדירה החודשי, כ-150 שקלים לחודש אך הוא סרב. הוא טען שידענו על העבודות העתידות להתקיים מראש כי היו שלטים ברחוב וזה לא באחראיותו. בנוסף יש ירידה משמעותית באיכות החיים שלנו עקב סגירת הרחוב ואנחנו חשופים לרעשים רמים של עבודות שיפוץ במהלך היום ובמהלך הלילה. האם מדובר בהפרת חוזה מצידו? האם קיימת עילה להפרת חוזה מצידנו ועזיבת הדירה? נשמח לעצה, בתודה מראש, הילה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  21:22, 5 ביוני 2016

  יתכן וקיימת הפרה של החוזה מצד המשכיר. זוהי שאלה פרשנית לחוזה ולנסיבות.יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.