רכישת קרקע שמוגדרת בנייה רוויה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 12:47, 8 ביוני 2016

  שלום, יש חברת מקרקעין שמוכרת קרקעות, 140 מטר לרוכש ומקבלים זכות לדירה של 115 מטר בבניין שיבנה. מדובר על קרקע שמוגרדת בניית רוויה הקרקע מיועדת למגורים, מופשרת ועברה מתאר מחוזית, קיבלתי מיספר גוש וחלקה בעיריייה נמסר שנכון. כרגע בשלב של מחכים לתוכנית מפורטת ואמרו שזה יכול לקחת סביבות שנתיים. 1. יש עוד פרטים חשובים שיש לברר? 2. האם מדובר בעסקת סיכון? איך אני יכולה לדעת שבאמת כדאי לבצע זאת? 3. זה שהקרקע מופשרת מיעודת למגורים זה מספיק? אשמח להסבר.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  14:53, 20 ביוני 2016

  כל עסקה והסיכונים שלה. את לא קונה דירה אלא זכות לדירה ובדרך זו יש יותר סיכויים לבעיות. התייעצי עם עוה"ד שלך. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.