האם ניתן להסיק שמותר להשתמש במחסן למגורים ? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אתי

  נשלח ע"יאתי 13:04, 4 ביולי 2016

  בהיתר שניתן לבית אושר מחסן עם שרותים ומקלחת. בחישוב אגרת הבניה נכתב: "בנייה או שימוש חורג" כמות 28.4 מטר כפול 27 ש"ח סה"כ לתשלום 767.88 ש"ח. האם ניתן להבין מכך שהשימוש שיעשה במחסן הינו למגורים ? 1 מאחר ואושר בהיתר של המחסן שרותים ומקלחת (שהיו קיימים קודם לפני התוספת). 2. האם ניתן להניח כי ההיתר ששולם הוא לשימוש חורג (ממחסן למגורים)?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  17:34, 4 ביולי 2016

  ניתן להניח זאת אך זה אינו בהכרח המצב.

  תגובה
 • 13:39, 13 ביולי 2016

  תודה על תשובתך :)
  שאלה נוספת ברשותך: האם הרשות יכולה להעמיד אותי למשפט בגין שימוש שלא בהיתר - ללא ביקור במחסן והוכחות שמשמש למגורים ? רק על פי דו"ח: "שבהיתר אושר מחסן ונראה מבחוץ כיחידת דיור" (עליי לציין שנראה מבחוץ בדיוק לפי היתר הבנייה שאושר)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.