תביעת בעלת הדירה בשל אי החזרת תשלום וצ׳קים עתידיים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שחר

  נשלח ע"ישחר 20:30, 7 ביולי 2016

  הי, יצאנו מדירה לפני שבוע, דאגנו לכך שהיא תחזור נקייה, מסודרת ושלמה. כשנכנסנו, קיבלנו את הדירה צבועה בצבע קרם והדיירים הקודמים סיידו את הקיר באזורים מסויימים בצבע לבן. סיידנו באותה צורה כשיצאנו וצבענו אזורים ששומשו. מה שיצא זה דירה באותו הצבע, שנראית אותו הדבר. בעלת הדירה טוענת שעלינו לצבוע את כל הדירה בצבע אחר ומאיימת שהיא תזמין צבעי ותוריד לנו מההחזר שמגיע לנו. אבקש את עזרתכם הדחופה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  06:59, 8 ביולי 2016

  יחסי שכירות הם בעלי פוטנציאל נפיץ. הסיפור שלכם הוא דוגמא מצויינת. הפתרון אינו נוסחה מדעית. מחד - אין סיבה להיעתר לבקשה מופרזת שיש לצידה עלות כספית (מיותרת) ומאידך ככל שבעלת הבית תנקוט באמצעים הרי שגם לכך יהיו עלויות. תקשרות היא מנוף לקידום העניין. ככל שאין הסכמה, תצטרכו לשקול בין הסיכונים המיידיים והרחוקים יוצר, ושוב - אין כאן 'פתרון בית ספר'. טיפ: ככל שניתן תעדו את הדברים; גם את מצב הדירה, גם את ההוצאות שהוצאתם בעניין, גם את חילופי הדברים עם בעלת הבית. שיחות בע"פ אינן אסמכתה טובה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.