הגשת תביעה אצל המפקח בזמן שיש תביעה פתוחה בבית משפט - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלמוני

  נשלח ע"יאלמוני 01:32, 4 באוגוסט 2016

  בגין בעיות נזילות רטיבויות וכולי שנוצרו בדירתי בגין הדירה של השכן מעליי הוגשה תביעה כנגד השכן בבית משפט בה נתבקשו בין היתר הסעדים הבאים: 1) תיקון כל שנדרש בדירת השכן באופן מפוקח ע"י מהנדס שימונה עי בית משפט. 2) פיצוי כספי על מנת לתקן כל שנדרש לתקן בדירתי 3) םיצוי כספי בגין ירידת ערך בלתי הפיכה שנגרמה לדירתי 4) פיצוי בגין אי יכולתי משך שנים לשפץ את דירתי ולהוציאה למכירה ובגין סבל ועוגמת נפש. שאלתי היא: במידה ועל מנת לזרז עניין תיקון דירת השכן, אגיש כעת (קרי בזמן שהתביעה שלעיל פתוח) תביעה למפקח על בניינים משותפים שיורה לשכן לתקן כל שצריך לתקן בדירתו. מה יהיה גורל תביעתי במקרה כזה? האם תביעתי תמשיך להתקיים למעט הסעד שנתבקש בסעיף 1? תודה על העזרה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  19:16, 4 באוגוסט 2016

  לא ניתן לנהל שני הליכים כאלו במקביל. בחרת בבית משפט השלום ואתה מתנהל שם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.