התנהלות מול הקבלן ביום תיקון הליקויים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • Eran

נשלח ע"יEran 11:24, 23 באוגוסט 2016

1. שלחתי מכתב רשום לקבלן עם הליקויים בדירתי 2. הקבלן ערך סיור ורשם את הליקויים - ולא רשם את כל הליקויים שפורטו במכתבי רשמתי הערה : "לא נבדקו כל הליקויים שפורטו במכתבי מיום ........... אני עומד על דרישתי לתקן את כל הליקויים הנ"ל" וחתמי גם תחת מחאה בחתימתי 3. הקבלן קבע למועד תיקון הליקויים ברור לי שהוא לא יתקן את כל הליקויים שרשמתי במכבתי כנראה שהוא יחתים אותי על טופס שכל הליקויים תוקנו ביוום כזה וכזה לשביעות רצוני וכו (דיי צפוי) איך עלי להמשיך לתנהל מה לרשום בהערות שלי בטופס של התיקון במידה ויבוצע והאם לרשום שוב תחת מחאה? איך עלי להשמיך לפעול על מנת להישאר בצד הבטוח למקרה ש... תוודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

11:58, 23 באוגוסט 2016

פעלת נכון בתיעוד הדברים ושימוש בדואר רשום. אין לחתום על מסמך שגוי (הודאה שתוקנו כל הליקויים כאשר זה אינו המצב). בצע שינויי ניסוח במסמך על מנת שישקף את האמת או שלא תחתום. חתימה תחת מחאה אינה משרתת אותך אלא אם היא נעשית בלחץ/כפיה ואתה פונה מיידית אח"כ לביטולה, לרבות אם יש צורך באמצעות הליך משפטי. שקול פניה לעו"ד. בכל מקרה, על מנת לבסס את עמדתך יש לתעד בנאמנות את מצב הדברים. שיחות טלפון אינן תיעוד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.