היזם/קבלן הפר החוזה וגרם לי נזק ממוני ואחר- האם בגין כך ניתן שלא לשלם לו חלק מדמי רכישת הדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • א

נשלח ע"יא 22:21, 10 בספטמבר 2016

שלום רב, רכשתי דירה חדשה לחלוטין מיזם/קבלן. אלא שהדירה נמסרה לי במצב המנוגד לחוזה. קרי כשהיא מלאה בליקויים בחוסרים ובבעיות. כך שהקבלן/היזם הפר את החוזה ובגין כך נגרמו לי נזקים ממוניים ואחרים. אציין שאני נשארתי חייבת לקבלן/היזם את התשלום האחרון בגין רכישת הדירה שהוא שווה ערך לנזקים שנגרמו לי. שאלתי היא: האם ישנו איזשהו כלל או חוק המאפשר לי למנוע ממנו את התשלום הנ"ל ולא לשלם לו אותו בגין הפרתו את החוזה והנזקים שגרם לי בגין כך??? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

17:41, 11 בספטמבר 2016

אתם כפופים להוראות ההסכם עם הקבלן. אי תשלום- לרוב הוא הפרה יסודית של ההסכם. תוכלו לתבוע ולבקש עיקול של מה שטרם שילמתם. חזרו לקרוא את ההסכם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.