open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 20 ביוני 2017

            הצהרה בדבר תושבות מס במקרה של בעלים המתגוררים בחו"ל

            האם תושב ישראל (ללא אזרחות נוספת) שתושבות המס שלו היא ישראל המעוניין לרכוש נכס (דירה) בישראל מידי מוכר/בעלים המתגורר בחו"ל מחויב לחתום על הצהרה בדבר תושבות מס וויתור על סודיות?

            20 ביוני 2017
          • 21 ביוני 2017

            התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין הצהרות קונה ברכישה מתושב זר

            ישראל הרוכש נכס בישראל (ולא משנה מי הוא בעליו) יחתום על מסמכי דיווח שניתן לצפות בהם ולהורידם באתר האינטרנט של רשויות מ יסוי מקרקעין. כעקרון, אין בדיווח סעיף ויתור על סודיות ואולם יש בו דרישת הצהרה של הקונה בדבר היותו תושב ישראל כהגדרתו בסעיף 1 לפקודת מס הכנסה ועמידה שלו בתנאים המנויים בטופס.

            21 ביוני 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form