open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 27 בנובמבר 2017

            השתתפות בשיפוץ הבניין

            לגבי שיפוץ הבניין האם בעל דירה חייב להשתתף ע"פ שטח בנוי או שטח כולל הצמדות (כמו גג)?

            27 בנובמבר 2017
          • 28 בנובמבר 2017

            ההתשתפות מוגדת בחוק המקרקעין. אם ישנו תקנון מוסכם לבית - התקנון גובר.

            28 בנובמבר 2017
            • 28 בנובמבר 2017

              אין תקנון מוסכם. לא הבנתי מחוק המקרקעין (סעיף 58) האם דייר מחוייב ע"פ שטח בנוי או בנוסף גם הצמדות (למשל גג) ?

              28 בנובמבר 2017
              • 28 בנובמבר 2017

                ההגדרה: לפי יחס שטח רצפת דירתו אל שטח הרצפה של כל הדירות שבבית המשותף. שטח הרצפה של דירה הוא כפי שרשום בנסח הרישום.

                28 בנובמבר 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form