open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 30 ביולי 2018

            תשלום מיסי וועד בבניין משותף

            הנני מתגורר בדירת 2 חדרים בקומת קרקע הצמודה לבניין בן 8 קומות בדירות של 4 ו5 חדרים ודירת פנטהוז, איני משתמש כלל במעלית ובחדר הלובי, האם הנני אמור לשלם דמי ועד פחותים משאר הדיירים? מה קובע החוק? בתודה מראש

            30 ביולי 2018
          • מנהל הפורום עו"ד ונוטריון גולן גדליה 30 ביולי 2018

            שלום רב,
            בהתאם להוראות חוק המקרקעין סעיף 58א':

            "בעל דירה חייב להשתתף בהוצאות הדרושות להחזקתו התקינה ולניהולו של הרכוש המשותף ולהבטחת השירותים המחוייבים על פי דין או המקובלים על פי הנוהג, לפי יחס שטח רצפת דירתו אל שטח הרצפה של כל הדירות שבבית המשותף, זולת אם נקבע בתקנון שיעור השתתפות אחר...".
            בהצלחה,
            עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
            טל': 03-5444460

            30 ביולי 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form