לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
גבריאל

פירוק שותפות של מגרש אשר עליו בנויים 2 קוטגים

יש לנו חלקה משותפת של חצי דונם , אשר עליה נבנו 2 קוטגים ( כל אחד קנה בנפרד רבע דונם ובנה לעצמו ) רצתי לבד על רישום של הבית בטאבו ( כרגע אין פרצלציה על המגרש) ,הגיע אדריכל הכין תוכניות והגיש לעירייה - וקיבל אישור , בקיצור התיק מוכן בטאבו , האישור האחרון שנשאר להגיש לטאבו הינו "אישור עיריה לטאבו " וללא זה הם לא מוכנים לבצע רישום . העירייה עם ראש בקיר גם לא מוכנה לתת אישור מכיוון שהצמוד שלי לא שילם ארנונה למעלה משנתים וחצי ( עלות החוב היינה 40 אלף שקל ) ,את השכן שלי זה לה בכלל לא מעניין ,הוא בכלל גם לא מתכוון לשלם את החוב , בבדיקה מול המח' המשפטית בעירייה לטענתם יש לו עיקול על החשבון ,אבל הם לא ממהרים לתבוע אותו מכיוון שהחוב לא כזה גבוה לטענתם ...,. לסיכום : 1. זה בכלל לא מעניין אותו רישום הבית בטאבו , הוא בכלל לא מתכוון לשלם את הארנונה בשלב הזה ( במידה וימכור בעתיד אז ישלם ) 2. שוחחתי איתו המון על הנושא אבל זה בכלל לא מעניין אותו כמו כן הוא עובד הכל בשחור - איש שוק לכן לא מעניין אותו העיקול על החשבון שלו. 3. העירייה לא מוכנה לתת לי אישור לטאבו "אישור עייריה" - בשל חובו לארנונה . כמו כן אני מפחד שבעתיד הוא יסתבן ויסבך גם אותי בעיקולים על המגרש וכו . 4. לצערי אין לי מנוס מפירוק שותפות .

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מקרקעין