לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יפה

הפיכת בית להוסטל לפגועי נפש

שלום, לפני כחודשיים נעלמה השכנה שגרה מולי בלי כל התראה מה שהסתבר לנו מאוחר יותר שמכרה את ביתה למתווך ששכר את הדירה לאקי"ם. בתחילה היו רק 4 ולאט לאט גדל מספרם ל10 כך גם אופי החוסים השתנה. חלק מהחוסים נראים ממש מסוכנים, חלקם מטרידים את נשות השכונה במבטים לא נעימים והערות מיניות, אחד החוסים קפץ על שכנה שהיתה בדרכה לשכנה אחרת בחשיכה, אחד החוסים עומד מול שער הבית שלי כל בוקר למשך חצי שעה ומתעסק עם עצמו, ממלמל לעצמו וחוזר על אותן הפעולות, אין לי אפשרות לשבת בגינה שלי לדוגמא עם שמלה או חצאית כי אם הם רואים אז הם נעמדים ומסתכלים וגורמים לי אי נעימות בביתי. בערב שבת 05/06 אחד החוסים סולק ע"י החניך למשך כל הלילה מההוסטל, החוסה צרח וקילל דפק על דלתות ההוסטל עד 6 בבוקר. השבוע בגלל המקרים הללו הרשיתי לילדיי לשחק רק בגינה הפרטית שלנו ובכל זאת כשעברו 2 חוסים הם סימנו לבני הקטן לבוא אם האצבע. מה אנו עושים? האם אפשר לעשות משהו, העירייה טוענת שזה קשור למשרד העבודה והרווחה אנחנו לא יודעים מה לעשות. חשוב לציין, שאני בילדותי גרתי בשכונה בה היה הוסטל שחלק מהחוסים שהגיעו לגור לידי מוכרים לי משם ובההוסטל ההוא היו גם נשים חוסות והיו להם מערכות יחסים עם הנשים [ כולל מיניים, הבנות היו מספרות לנו שהן מקבלות חיסונים כדי לא להיכנס להריון] האם זה מצב בריא להפריד אותם מהנשים, האם אין לנו זכות בסיסית לבטחון בבתים שלנו, האם ילדינו לא יכולים לשחק בחצר השכונה יותר מה אנחנו עושים?

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מקרקעין