עזרה בועדה רפאית - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • ועדה רפואית

נשלח ע"יועדה רפואית 15:40, 29 באוקטובר 2012

שלום תמר אני צריך לקבל הזמנה לועדה רפואית בגין מחלה נפשית שהתפרצה בצבא הועדה הזאת מה זה אומר אני צריך להביא חוות דעת חדשה? האם יכירו בי אחרי שקצין תגמולים אישר מה צריך לעשות ולהגיד בועדה רפואית שאני מחכה למעלה מ5 שנים

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

22:27, 29 באוקטובר 2012

הועדה הרפואית צריכה לקבוע את דרגת הנכות שלך. רצוי להביא לועדה תעוד עדכני כגון מכתבים מרופא מטפל, פסיכולוג וכו' המדווחים על הטיפול שאתה מקבל ועל מצבך. אין צורך בהכרח בחוות דעת.

תגובה
  • 22:35, 29 באוקטובר 2012

הבנתי לבקש מהרופא משפחה גם מכתב וגם מהפסיכיטאר שלי פשוט היא לא ממש רוצה לעזור לי היא לא ממש נחמדה אלי ועוד דבר זאת אומרת שאני כבר מוכר לקבל טיפול רפואי כגון תרופות דמי נסיעות וכל שאר ההטבות עד לועדה לאחוזי הנכות אם כן מה עלי לעשות

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

18:23, 2 בנובמבר 2012

משרד הביטחון חמוייב לתת לך טיפול רפואי עד ההחלטה על ההכרה. זה לא אומר שאתה מוכר. אם ההחלטה תהיה לדחות את התביעה הטיפול יופסק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.