בלט דיסק - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • ניר

  נשלח ע"יניר 15:51, 18 במרץ 2013

  שלום אני חייל לקראת שחרור כרגע בחופשת שחרור. בתחילת השירות שלי לפני כ שנתיים וחצי הייתי מעורב בתאונה בזמן אימון עם כלי ר"קם כתוצאה מכך החלו לי בעיות גב.לאחר בדיקה נמצא שיש לי בלט דיסק והורד לי פרופיל מ97 ל72 במשך כל השירות שלי בקושי קיבלתי טיפול רפואי.והפציעה גרמה לי למוגבלות בשירות ולהעברה לתפקיד אחר. רציתי לשאול אם וכיצד ניתן להגיש תביעה נגב הצבא ואם יש סיכוי לקבל פיצוי כל שהוא או אחוזי נכות?.כמו כן בגלל שהתגלתה בעיה הזו יש תופעות לוואי שעדיין לא גילו אם הן קשורות למקרה שנרדמת לי הרגל בכל מיני מצבים בן היתק במנוחה ובנוסף קשה לי להתקבל למקומות עבודה בגלל בעיות הגב והפרופיל הנמוך. אמשח אם תתייחסי לפרסום שלי

  השב
 • 15:52, 18 במרץ 2013

  מיותר לציין כמובן שהתגייסתי הייתי כשיר לכול,ללא שום בעיות בריאותיות ופיזיות והתגייסתי עם פרופיל 97 לקרבי

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  16:20, 18 במרץ 2013

  ניר שלום
  על פני הדברים יש מקום להגשת תביעה. אם התביעה תתקבל ויקבעו לך אחוזי נכות תקבל זכויות, כולל תשלום תגמול כספי, בהתאם לדרגת הנכות שתקבע לך. אם בעתיד יתברר שיש בעיות נוספות (כגון ההרדמות של הרגל שיתכן ונובעת מלחץ על העצב) תוכל לקבל נכות נוספת בהתאם.
  הנחיות להגשת תביעה תוכל למצוא באתר של משרדנו
  http://www.zslaw.co.il/default.asp?iID=GFJGHD

  תגובה
 • 11:50, 27 במרץ 2013

  לשם תביעה לאיזה עורך דין מומלץ לפנות? שמתחמה ברפואה או בצבא? או בשנייהם איזה עורך דין מכיר יותר את השטח הזה? תודה על ההתייחסות

  תגובה
 • 11:51, 27 במרץ 2013

  s

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  12:06, 28 במרץ 2013

  ניר שלום
  לדעתי, עדיף להעזר בעו"ד שמתמחה בנושא הטיפול - תביעות לפי חוק הנכים. עו"ד בעל השכלה רפואית אינו תחליף למומחה רפואי טוב, כשצריך חוו"ד. עדיף עו"ד המתמחה בתחום המשפטי (תביעות לפי חוק הנכים), שידע גם לפנות למומחה רפואי טוב אם יהיה צורך, על פני עו"ד שמתמחה ברפואה, אך אינו מנוסה ומיומן בתחום המשפטי הספציפי.

  תגובה
 • 10:42, 30 בנובמבר 2014

  האם תבעת ומה היו התוצאות קרה לי אותו מקרה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.