תביעה נגד משרד הבטחון - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 12:38, 30 בינואר 2014

שלום רב, אני שיררתי בצבא בתקופה שבין 20/3/07-10/10/07 בשיריון בתקופה הנ''ל ספגתי יחס משפיל מהמפקדים מה שגרם לי להיות נפקד ובעקבות כך נשלחתי למחבוש ולאחר מכן לכלא 4 שם גם הוחזקתי בצינוק למשך 8 ימים בתנאים גרועים מאוד בעקבות זאת נכנתי לדיכאון קשה ושוחררתי על פרופיל 21 נפשי לאחר כמה ימים אושפזתי בבית החולים איתנים ומאז התאשפזתי מספר פעמים וכיום אני מתגורר בהוסטל לאחרונה עלה בי רצון לתבוע את משרד הבטחון ואני רוצה לדעת אם עדיין אפשר וכמה אחוזים נהוג לקחת בתיק כזה בתודה מראש שי :)

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

14:27, 30 בינואר 2014

שי שלום
    אם יש מסמכים מתקופת השירות התומכים בגירסתך ניתן להגיש תביעה למרות חלוף השנים.
    שכר הטרחה יקבע בינך ובין עוה"ד. עו"ד שונים גובים שכ"ט שונים, כל אחד בהתאם לשיקוליו ולחישוביו.

תגובה
  • 15:38, 30 בינואר 2014

קודם תודה על התגובה המהירה
    ורציתי לדעת עד מתי אני יכול לתבוע והאם אני יכול למנות עו''ד להשגת המסמכים הרפואיים או
    שעליי לעשות זאת בעצמי?

תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

16:34, 30 בינואר 2014

שי שלום
    מאחר ועברת את ת קופת ההתיישנות עדיף לא להתמהמה ולתבוע בהקדם.
    עו"ד יכול לבצע עבורך את איסוף התעוד הרפואי וסביר שיעשה זאת בצורה יעילה וטובה יותר בהשוואה אליך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.