דיון בבית משפט דחוף - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 18:09, 16 בפברואר 2014

  שלום תמר יש לי מחר דיון בבית משפט האם כדי ללכת לדיון די העורך דין אמר לי שמיותר שאני יגיע אבל בכל זאת אני רוצה לראות ולשמוע מה יהיה האם יהיה השלכות שליליות אם אני יגיע יראו אותי או ישאלו אותי שאלות ויחלטו החלטות אחרות אני לא יודע מה לעשות כדי לקבל את ההחלטה הנכונה מה את ממליצה לי לעשות ומה המושג דיון אומר בכלל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  15:48, 24 בפברואר 2014

  דנני שלום
  אני מניחה שהדיון כבר עבר, אבל לטובת הדיונים הבאים: בד"כ בדיון מסוג קדם משפט אין צורך בנוכחותך. בכל מקרה רצוי שתסמוך על עוה"ד שינחה אותך בצורה הטובה ביותר. זה תפקידו.

  תגובה
 • 16:04, 27 בפברואר 2014

  כן הדיון כבר עבר ונכחתי בדיון שמעתי את השופט עורך דין שלי ועורך דין מטעם משרד הביטחון היה מלחיץ ומפחיד אבל עבר ויצאתי מהדיון ברגשות מעורבים השופט אומר שהוא לא רואה קשר סיבתי ממש חזק חלום ושברו וטוען שהוא לא רואה מספיק קושי בשירות הייתי מצטיין סדאות יש כלכך הרבה מסמכים ועובדות שמעידים על הקשר הסיבתי שהוא לא ראה והיה לי משבר קטן לפני השירות האם השופט בבית משפט השלום יקבל את התיק מה הסיכוי שלי לזכות בתביעה ?שבעבר נידחתי עברו 10 שנים . שמייצג אותי עורך דין מומחה משרד הביטחון?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  00:06, 2 במרץ 2014

  דני שלום
  קשה להעריך סיכויים בתיק מבלי להכיר את פרטיו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.