עבודה לא חוקית בארה"ב- חייב עזרה - פורום רילוקיישן

שאלה חדשה
 • kokoman

  נשלח ע"יkokoman 19:14, 15 בפברואר 2014

  לאחר חיפוש נרחב ברשת לא הצלחתי להגיע לתשובה גם באנגלית, לכן החלטתי לפנות לכאן. שלום רב, אחי הקטן(חייל משוחרר) על סף נסיעה ללוס אנג'לס, והולך לעסוק בשיווק ומכירה של מכונות מזל. ידוע שזה תחום מפוקפק מאוד, ואין הרבה עם מי לדבר הוא נעול שהוא נוסע. כשביררנו איתו מה המשמעות המשפטית, הוא ענה "עבירה חברתית", שהעונש בגינה הוא אזהרה בלבד. לעניות דעתי העונש חמור בהרבה ממה שנאמר לו ואני די חושש לגורלו שם. אשמח אם תוכלו להשיג לי מידע שיוכל למקד אותי, או לחילופין לקשר אותי עם עורכי דין הנמצאים בלוס אנג'לס ובקיאים בחוק המקומי. לפי מה שאני יודע, הימורים מותרים בארה"ב בלאס וגאס . זה ממש דחוף כי הוא נוסע בשבוע הקרוב וחוות דעת מקצועית על שלל ההשלכות המשפטיות אולי יסייעו להוריד אותו מהעץ העקום הזה. תודה רבה, והמשך שבוע טוב.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

  עמית עכו,מנהל הפורום

  20:42, 20 בפברואר 2014

  שלום,

  נא ראי קישור לכתבה ב Ynet בעניין. ציטוט שמרכז את האמור בכתבה: "דיפלומטים אמריקנים מבקשים בו להפריך מיתוסים "מרגיעים" לגבי סכנת ההיתפסות בארה"ב, ומסבירים בין השאר כי רוב העצורים בגין עבירות הגירה מועברים לכלא רגיל - "עם רוצחים ואנסים" - ולא למתקן "רך יותר" שמוקצה לעברייני הגירה.". מאד מאד מאד לא מומלץ. שלא יחשוב על זה.

  ואגב אינני יודע מהי עבירה חברתית.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4085336,00.html

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

מנהל הפורום: עו"ד עמית עכו

שותף מייסד במשרד עורכי הדין קן-תור & עכו. מומחה לדיני הכניסה לישראל ולמדינות שונות בעולם. מחבר (משות
למידע נוסף

053-9367356 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:אורית פדרליין-דודאי

מנהל הפורום: אורית פדרליין-דודאי

סמנכ"לית פיתוח עיסקי בחברת רילוקיישן סורס. מנהלת את תחומי הפיתוח העסקי, המכירות וקשרי הלקוחות בחברה.
למידע נוסף

073-2757777 חיוג
הודעה

בודקים מעבר למדינה אחרת? שוקלים הצעה מטעם העבודה לפרויקט מעבר לים? על נושאים אלו ועוד, כגון סוגיות של ישראלים המעוניינים לחזור לישראל, זכויות שחשוב לדעת בעת כניסה לישראל, זכויותיהם של עובדים זרים ובני משפחותיהם ועוד - כאן בפורום רילוקיישן