בגידה - בדיקה על הבעלים של פלאפון שכבר לא פעיל - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • לב שבור

נשלח ע"ילב שבור 23:39, 11 במרץ 2012

יש לי מספר פלאפון שכבר לא פעיל , התנהלו דרכו שיחות וSMS לפני כארבע שנים אני רוצה לדעת מי הבעלים באותו הזמן ( ידוע לי שהפלאפון עיסקי ) האם אפשר לקבל מידע זה ?

השב
  • 09:07, 12 במרץ 2012

אפשרי, אך יקר כי העניין לא חוקי ועל כן אנו משתדלים לא לגעת בנושאים מהסוג הזה אלא לפצוא דרכים אלטרנטיביות ובזה -כוחנו וניסיוננו.מובן?

תגובה
  • 22:38, 13 במרץ 2012

מצטערת לא הבנתי יש דרך אחרת להשיג את הפרטים האלו , כי היום אין לו שום קשר עם בחורות קיבל עונש משמים, הפך להיות אימפוטנט, ואני "אוכלת" אותה.
    הכעס הכי גדול שלי שהוא מכחיש ואומר שאני משוגעת אז אני חייבת לדעת בוודאות.

תגובה
  • 13:24, 14 במרץ 2012

הסברך לא ברור ומגומגם. אנא התקשרי0 במקום התכתבויות סרק), הבהירי את עצמך ואשתדל לעזור -כמיטב יכולתי. יום טוב, מוקה

תגובה
  • 13:11, 14 במרץ 2012

מצטערת לא הבנתי יש דרך אחרת להשיג את הפרטים האלו , כי היום אין לו שום קשר עם בחורות קיבל עונש משמים, הפך להיות אימפוטנט, ואני "אוכלת" אותה.
    הכעס הכי גדול שלי שהוא מכחיש ואומר שאני משוגעת אז אני חייבת לדעת בוודאות.

תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.