איתור מידע על קרוב משפחה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • אלסר ניצן

  נשלח ע"יאלסר ניצן 23:54, 13 במרץ 2012

  אני מעוניין לאתר מידע על סבי (כנראה שאינו בין החיים). אין לי כמעט פרטים מלבד שמו הפרטי ומספרי תעודת זהות של אימי וסבתי. מכיוון שלא דיברו אצלנו במשפחה על הנושא אני לא יודע האם נרצח בשואה, עלה לארץ ונטש את משפחתי או כל סיבה אחרת לכך ש"העלימו" אותו מאימי ואחיה. כיום אני מחפש מידע ומעוניין לדעת אם מישהו פה יכול לעזור או להמליץ על דרך חיפוש.

  השב
 • 08:40, 14 במרץ 2012

  ראשית, פנה ל"יד ושם"ןעשה בירור ראשוני - ללא תשלום. אח"כ התקשר אלי ישירות וע"פ ממאים ראשוניים - אם יהיו - נתנהל בהתאם. כ"כ יש עוד הרבה גורמים נוספים שיש לברר וזאת לאחר פניה ישירה סמן כתשובת מנהל אלי כי העניין האישילא צריך לעניין את הקוראים וכמובן לא חשוף שיטות ומקורות שדרכם אנו עשויים לבניסיון האיתורץ בוקר טוב מוקה קריגר = שרלוק

  תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.