חושד שבעל דירה נכנס - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 11:13, 28 ביוני 2012

יש לי חשד שבעל הדירה שבה אני גר נכנס לדירה שלי כשאני לא נמצא בה. עד כמה שידוע לי החוק מחייב אותו לקבל רשות ממני לפני שנכנס לדירה למרות שהיא רשטמה על שמו. איך אני יכול לבדוק את זה מבלי להסתבך עם עזרי בילוש מסובכים?

השב
  • 14:37, 1 ביולי 2012

הדבק שערות בין המשקוף והדלת ואם תמצאם תלושים או קרועים תדע ש"זכית" לביקור בית.
    בעל הבית לא צריך לקבל רשות אלא לתאם את ביקוריו וזו חובה - ובד"כ זה נרשם בחוזה כי אחרת אם יעלמו חפצים מסוימים תוכל להאשימו בגנבה וזה מיותר לחלוטין. אי לכך מוטב לאמר לו שהינו חייב - אבל חייב לתאם עמך כל ביקור בגבול הסבירות ואם אינו מוכן אזי פנה אלי או לעו"ד לתיקון המצב המעוות.

אם אינך מוכן לשים מצלמה שתנציח אותו ניתן להדביק מספר שערות בין הדלת למשקוף כפי שרשמתי לעייל.

מוקה

תגובה
  • 10:52, 2 ביולי 2012

רעיון טוב תודה

תגובה
  • 13:01, 2 ביולי 2012

שמח שהנך מעריך עזרתי.

תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.