האזנות לשיחות בטלפון נייד של העבודה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • ע.

נשלח ע"יע. 13:18, 12 בספטמבר 2012

אני חושש שמאזינים לשיחות שלי בטלפון הנייד של העבודה שלי. לא מזמן התפטרתי ממקום עבודה ועזבתי בכעס את מקום העבודה. הטלפון של העבודה עדיין אצלי ואני חושש שיש גורמים בעבודה שמקשיבים לי לשיחות. איך אני יכול לדעת אם זה נכון בוודאות?

השב
  • 16:53, 23 בספטמבר 2012

הסיכוי להאזנות לנייד הוא זניח כי הציוד לכך הינו בעלות של 350,000$ ומעלה ומצוי אצל כוחות הביטחון ויחידות משטרה מובחרות.
    יחד עם זאת, יכולים מעסיקיך לבקש "פלט שיחות" ע"מ לדעת עם מי היית ב"קשר" וזאת כי הטלפון רשום על שמם וזה לגיטימי במיוחד כשהסתכסכת עימם ע"מ לודא שלא ניהלת "רומן" עם המתחרים.

שיהיה ברור, אינם יכולים לדעת את תוכן השיחות אלא לאן התקשרת בלבד.

כ"כ הנך מוזמן ליעוץ ראשוני חינם ללא התחייבןיות ע"מ להירגע.

שנה טובה וללא פרונויה

מוקה

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.