נערה לא משתפת פעולה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • שרה

  נשלח ע"ישרה 14:48, 26 ביוני 2013

  רחל(שם בדוי) בת 17 התחילה להתנהג מוזר בשנה האחרונה ובבית הספר לקחו אותה לשיחות והעבירו אותה לטיפול פסיכולוגי ולדרג גבוה יותר-פקידת סעד. באחד הפגישות היא אמרה שדוד שלה אנס אותה. לקחו אותה להרב שיחות פסיכולוגים והיא לא משתפת פעולה בנושא ומתחרטת שאמרה מה קרה.לאחרונה הביאו לרחל חוקר נוער והיא ישבה ושתקה והיא איננה מוכנה לדבר. האם יש מה לעשות? האם הפקידת סעד יכולה לעשות עוד משהו? או שברגע שהנערה לא מסכימה לדבר סוגרים את התיק? מחכה לתשובה מפורטת.בתודה מראש-שרה

  השב
 • 01:57, 28 ביוני 2013

  פקידת סעד יכולה להמליץ על טיפול פסיכולוגי ע"מ להציל את הנערה ולהגיע למצב של פתיחות ע"מ שניתן יהיה להבין את פרטי המקרה לפני שפונים למשטרה.

  יעוץ פרטני לא מקובל, לא נכון ולא חכם לערך באינטרנט כי זה כמו לעשות לך בדיקות מעבדה, אפשר מרחוק?
  אז אם העניין חשוב ודחוף, תפעלי כמו שצריך.

  בכבוד רב,

  מוקה 050-6508800

  תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.