מה ניתן לעשות כשאזרח מגלה טעויות ונשלחים אליו איומים מעורכי דין - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • עופר

  נשלח ע"יעופר 03:09, 4 בדצמבר 2013

  מוכרת לך תופעה זו שאזרח מגלה טעויות ברשות כמו רשות גביה והמוגעים בדבר מבינים שהם בצרה! פניה אחת נוספת מביאה אותם ללחץ נוראי והם משתמשים בעורכי דין חיצוניים לשליחת מכתבי איומים סרק לאזרח! כדי שיפחד ולא יפנה או יתלונן! זה פשוט מדהים שעובדים משתמשים בעורעידין מכספי מיסים לאיים על אזרח בן 80 בתביעות סתמיות כדי שלא יפנה אליהם!! עורכי דין כאלה זה פשוט ביזיןן המליצו לי לעזוב את ההתקשרות אתם ולהפסיד גסף העיקר שלא להתעמת איתם! מה דעתך תודה

  השב
 • 11:31, 8 בדצמבר 2013

  כל אדם שמקבל דרישת תשלום הן מגורם ממלכתי או פרטי צריך לבדוק באם הוא אכן אמור לשלם אותו, במידה ואכן צריך לשלם, עליו לבצע תשלום ולהתייחס למכתב בהתאם לחבותו האמתית.
  במידה ולא חייב יש לענות לשולח המכתב ומידה וממשיך לקבל מכתבים מסוג זה ואין חבות אזי לא לחשוש ולהגיש תלונה לגורמים המוסמכים בהתאם לאירוע.

  תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.