איתור בעלים של קרקע - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • SHARON

  נשלח ע"יSHARON 00:08, 15 בפברואר 2014

  היי קיבלתי טלפון מכמה קבלנים שטוענים שיש קרקע שרשומה על שם ההורים שלי והם רוצים לקנות אותה השגנו נסח טאבו של החלקה ושם הבעלים הוא כשם ההורים שלי אבל אין מספר של תעודת זהות איך אפשר לבדוק לעומק את הנושא ?

  השב
 • 15:31, 19 בפברואר 2014

  זו סוגיה מוכרת שטופלה על ידי פעמים רבות ואני מניח שמוכרת למשרדי חקירות נוספים, ניתן לבצע חקירה בעניין ולהגיע לזהות מלאה של הרשומים בנסח. לחלופין ניתן לפנות למשרדי הטבו ולבקש מידע מהתיק עצמו, יש בתיק מידע שלא מופיע בדו"ח הממוחשב וזה עשוי לעזור או להגיע לעורך עורך הדין שביצע את העסקה וישנו דרכים נוספות ומגוונות ההמלצה שלי לפנות למשרד חקירות שיבצע את העבודה בצורה מקצועית וייתן תשובה מדויקות.

  תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.