open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 14 במאי 2015

            תיקון סעיף 11

            נתבקשתי להמציא סעיף 11 בבקשה למתן קיום צוואה מתוקן לפי ההוראה של בא כוח יועץ משפטי לממשלה
            האם עלי לגשת אישית ולמסור סעיף 11 מתוקן או בדאר
            והאם עלי לשלם אגרה? ובכמה עותקים אם בכלל
            תודה

            14 במאי 2015
          • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 15 במאי 2015

            תיקון סעיף 11

            אין חובה לגשת. אפשר להשתמש בשרותי דואר ישראל. להבנתי מספיק לשלוח מחדש את טופס הבקשה בצרוף סעיף 11 כשהוא מתוקן מבלי צורך לשלוח מחדש את כל הנספחים לבקשת צו הקיום.

            15 במאי 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form