ראיות חדשות בתוך הליך ערעור במחוזי - פורום צוואות וירושות

שאלה חדשה
 • שושן

  נשלח ע"ישושן 16:48, 19 ביוני 2016

  א. יש בידי ראיות חדשות שצצו ממש עכשיו תוך כדי הערעור. בראיות אלו מסוג הקלטה יש ראיות שיש בידן להפוך את כל גזר הדין. נקבע לנו דיון לערעור לדצמבר 16 בפני 3 שופטים. בהקלטות אלו יש הוכחות לקנוניה ושקרים של 3 עדים מהם 2 בעלי דין. שקרים ששקרו לשאלות בית המשפט שאלות קרטיות. האם אני צריך לתמלל את הראיות ולהגיש אותן בבקשת הצגת ראיות בערעור כבר עכשיו?(כדי שבית המשפט יתרשם מאיכות הראיות ויכולתן להפוך את פסק הדין?) אם נצא בנקודת הנחה שבית המשפט יקבל את הראיות. האם הוא ידון בהן ויפסוק פסד חדש או שיחזיר זאת לבית משפט השלום? האם בגלל שזה הקלטות יצתרכו מחדש להזמין את העדים המדוברים לחקירה? או שיסתפקו ממה שעולה מהקלטות? או שאני צריך להעלות את זה במשפט עצמו?

  השב
 • מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

  רונן גדות - עורך דין ונוטריון,מנהל הפורום

  17:58, 19 ביוני 2016

  אני מקווה שיש עו"ד בעל נסיון המלווה אותך בהליך הערעור. השאלות ששאלת הן בתחום סדרי דין ואינן בתחום הפורום הזה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן גדות - עורך דין ונוטריון

מנהל הפורום: רונן גדות - עורך דין ונוטריון

רונן גדות הוא עורך דין ונוטריון בגבעתיים, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) של אוניברסיטת תל אביב. משרדו ש
למידע נוסף

053-9376325 חיוג
הודעה

אדם צובר רכוש מסוגים שונים משך כל חייו. בחייו הוא יכול לרכוש או למכור נכסים. בפטירתו כל נכסיו עוברים לכל יורשיו מכח החוק ולפי הכללים הקבועים בחוק. העברת נכסים זאת היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר של כל אדם, כי היא חלה על כל נכסיו. מן הראוי שכל אדם יקדיש מחשבה לנושא זה – האם הפתרון בחוק מתאים לי?
יורשים הופכים להיות יורשים שלא מרצון – בין שהמוריש מת ללא צוואה ובין שקבלו מכח צוואה. לעתים הירושה מביאה טוב. לעתים הירושה גוררת צרות ובעיות. ירושות עשויות ליצור מחלוקות משפחתיות . אפשר גם לתכנן את אופן קבלת הירושה. 
ירושה משמעותה שינויים ברכוש של אדם ויש לכך לעתים גם הבטי מסים. ירושה מעורבת גם בענייני מקרקעין וכספים.
הפורום עוסק בניהול עזבונות, ירושות, בצוואות, בבקשת צווי קום להן ובבעיות שתתעוררנה כתוצאה מאלה.

יש לשים לב שבמסגרת הפורום אי אפשר לתת יעוץ משפטי מדוייק. התשובות בפורום זה אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי כאמור כאמור ו/או אינן חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן במסגרת של יעוץ אישי.