• 25 בנובמבר 2012

הלוואה או מתנה

תודה על עזרתך, אני במילכוד צו ירושה = חובות שאבי הותיר,ומצד שני הרבה שאלות בגלל שאין לי סטטוס של יורשת,אותו מנצלים אחותי ואחי שהעלימו הון ונישלו את אימי ואחותי הלוקות במחלת נפש.ניצלו את הטרגדיה המשפחתית ,פטירתו של אבי היה עשיר ולא הותיר צוואה,התאבדותו של אחי לפני שנתיים שנושל על-ידם שקע בחובות אך הם לא עזרו לו.הכנסתה של אימי לבית אבות תחת צו של בימש, ואותי הרחיקו ומנסים לנטרל אותי ,מאחר ואני מהווה איום ומבינה את מזימתם ונוכלותם. שניהם העלימו את כל המסמכים וההוכחות הדרושות לי לחשוף אותם. והמחשבה שאולי זו הונתה את בית המשפט ואוכל לחשוף אותה והחשד שלי יתגלה כאמיתי, ארגיש טוב שהעוולה תתוקן,ואחי ז"ל ואימי שתיבדל לחיים ארוכים יזכו לצדק. האם רק מס הזהות שלה ומקום בימ"ש יספיקו? ואם כשמגישים צילום מסמך צריך להראות את המקור ולאמת אותו כנאמן למקור כשהוא מוגש? תודה.

25 בנובמבר 2012
  • מנהל הפורום רונן גדות, עו"ד 25 בנובמבר 2012

הלוואה או מתנה

1. אם את בבעיה כספית יש מוסדות שמגישים סיוע משפטי חינם. יש הלשכה לסיוע משפטי ויש לשכת עורכי הדין.
    2. אם אמך חסויה ויש לה אפוטרופוס, נסי להניע אותו לטפל ברכוש המגיע לאמך. או פני למשרד האפוטרופוס הכללי ובקשי מהם להנחות את האפוטרופוס של אמך לפעול לאיתור רכוש שלה.
    3. לגבי איתור התיק - איני יודע, שאלי במזכירות אותו בית משפט.
    4. לגבי הגשת מסמך - בכל מוסד ורשות יש הוראות ודרישות שונות. הגוף אליו מגישים המסמך הוא שינחה כיצד הוא רוצה את המסמך המוגש.

25 בנובמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?