• גלית

  נשלח ע"יגלית 23:21, 20 בינואר 2014

  שלום רב, עבדתי במשרד פרטי בחודש נובמבר ויום אחד בחודש דצמבר. את התלוש שכר קיבלתי בחודש דצמבר עבור כל תקופת העבודה. עם זאת אני מעוניינת לקבל תלושים נפרדים עבור החודשים בנפרד כפי שעבדתי. האם יש אפשרות כזו או שמבחינה חוקית הוא יכול לאחד את יום העבודה של דצמבר ביחד עם התלוש של נובמבר? אודה למענה בנושא

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  אורית רוזן - אור, עו"ד,מנהל הפורום

  12:58, 26 בינואר 2014

  הנך זכאית לתלושי שכר בהתאם לחודשי עבודה בפועל ואולם במידה וחדלת לעבוד ישולם השכר במועד שבו היה משתלם אילו המשכת לעבוד ובלבד שתצוין בתלוש השכר התקופה הקלנדרית שבעדה שולם השכר.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.