זכרון דברים בדבר הסכמות חדשות במקום עבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • צפריר לוי

  נשלח ע"יצפריר לוי 07:18, 12 בפברואר 2016

  שלום רב לפני כשבוע הודעתי על עזיבה במקום העבודה, לאחר מספר ימים הוצעה לי ממנו הצעה לשיפור ניכר בתנאים. האם עריכת זכרון דברים היא הדרך הטובה ביותר לעגון את ההסכמות החדשות? עד לעזיבתי לא הייתי חתום על חוזה העסקה אלא ההסכמות גם הן היו בע"פ.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  אורית רוזן - אור, עו"ד,מנהל הפורום

  12:54, 21 בפברואר 2016

  במישור דיני עבודה מוטלת על המעביד החובה לכתוב ולפרט את תנאי העבודה של העובד או להחתים אותו על הסכם עבודה.
  כל שינוי או תוספת מתנאי העבודה שהיו קודם לכן בין הצדדים יש לכתוב באופן מוסכם ביניהם ולצרף כנספח להודעה לעובד או להסכם העבודה.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.